NEW BUSINESS MANAGER 67.71

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: 21/12/2017
    • Żyrardów, mazowieckie, Polska

TOP RENTAL Sp. z o.o. – jesteśmy jednym z liderów branży wynajmu sprzętu IT i

multimediów. Nie tylko wypożyczamy sprzęt, ale także kompleksowo i profesjonalnie

zajmujemy się techniczną obsługą imprez, festiwali, targów i konferencji. Stawiamy

przede wszystkim na jakość świadczonych usług, długofalową współpracę z naszymi

klientami oraz innowacyjność w doskonaleniu naszej oferty.

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy:

NEW BUSINESS MANAGER

Zakres obowiązków:

Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z agencjami eventowymi i reklamowymi,

producentami i projektantami stoisk targowych oraz z organizatorami konferencji

Aktywne pozyskiwanie klientów ww obszarze

Przygotowanie ofert i umów handlowych

Opieka merytoryczna nad realizowanymi projektami sprzedażowymi

Realizacja założonych celów sprzedażowych

Wsparcie w zakresie opracowania i przygotowania materiałów marketingowych

Wymagania:

Komunikatywność, sumienność i umiejętność samodzielnej pracy

Doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B

Doświadczenie w pracy z agencjami eventowymi, reklamowymi i promocyjnymi będzie

dodatkowym atutem!

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Znajomość obsługi programów komputerowych–pakiet MS Office

Znajomość zagadnień z branży IT i/lub AV stosowanych w trakcie imprez masowych,

targów, konferencji, festiwali itp.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie

Atrakcyjne warunki finansowe

Dobrą atmosferę pracy w młodym, aktywnie działającym zespole

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na

adres: [email protected], wpisując w temacie maila: „New Business Manager”.

www.toprental.pl

Admedia
0 głosów
wyślij e-mail udostępnij na Facebook udostępnij na Twitter udostępnij na Google+ udostępnij na LinkedIn przypnij na Pinterest

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"