Kierownika Robót Wykończeniowych

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: 04/01/2018
    • Warszawa, mazowieckie, Polska

Rzetelna firma  budowlana z długoletnią tradycją  związana z budownictwem inżynieryjnym i przemysłowym działająca w Polsce i za granicą zatrudni:

Miejsce pracy:  Szwecja

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Komfortowe zakwaterowanie

Zadania:

- Przygotowanie i realizacja robót  wykończeniowych

- Nadzór nad dokumentacją

- Nadzór nad pracownikami

- Kontrola jakości wykonywanych prac

Wymagania:

- Wykształcenie budowlane minimum średnie, mile widziane wyższe

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.

lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

[email protected]

Justyna
0 głosów
wyślij e-mail udostępnij na Facebook udostępnij na Twitter udostępnij na Google+ udostępnij na LinkedIn przypnij na Pinterest

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"